Příspěvky uživatele - 29.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zničit chrousta, 9.4.2009
Larva zlatohlávka má černou hlavičku a mám jich plný kompost. V posledních letech se objevuje nárůst množství chroustů. Jejich larvy mají hnědou hlavičku a nalézám je při rytí záhonů.
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 9.4.2009
Česnek pěstuji 40 let a nikdy jsem ho nemořil. Používám stále svoji sadbu a nedegeneruje. Použitím kupovaného substrátu si koledujete o zavlečení chorob. Asi jsem měl v pěstování i trochu štěstí.
Ředění slivovice, 5.2.2009
Podívejte se na   WWW. schnapsbrennen.at.   Je tam vlevo kolonka ve sloupci Alkohol verdunnen. Aniž znáte německy bude vám to jasné. Do tabulky dosadíte za IST stávající stav za SOLL požadovaný výsledek.  Ale i ostatní na této stránce... celý příspěvek >
Višeň Maraska, 1.2.2009
Pěstujete někdo višeň MARASKU? Je to odrůda známá v Dalmacii. Vyrábí se z ní Maraschino.
Odstranění pařezu, 29.1.2009
Naočkoval bych na utopený pařez Hlívu ústřičnou.
odrůda rajčete k sušení, 27.1.2009
Krájím napříč na kolečka tlouštky 5 mm. Začátky a konce jsou uzavřené slupkou, proto je používám na šťávu. Zrníčka neodstraňuji. Chce to ostrý nůž.
nedozrálá rajčata - co teď?, 26.1.2009
Nedozrálá rajčata ukládám v celých vijanech, 1. vrstvu stopkama dolů na přepravky vyložené novinami, 2. vrstvu na 1.vrstvu stopkama nahoru aby nedošlo k poškození slupek.  Noviny zachytí případné zplodiny přehlédnutého hnití. Rajčata přechovávám... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 26.1.2009
S těmi 100ks nás taháte za čudlík. Chcete-li oponovat pošlete foto!
Ředění slivovice, 5.1.2009
Eskymáci, polárníci, horolezci připravují vodu ze sněhu. Minerály vstupují do organizmu s potravinami. "Škodlivější" je konzumace jádra destilátu často navíc neodborně připraveného. Destilkou nemůžete nic zkazit.
Slivovice - kvas, 2.1.2009
Krásné čtení o kvasech a pálení je na schnaps.co.at pro ty komu nevadí němčina. Je tam i sáhodlouhá diskuze. Autoři napsali  knihu, která vyšla také v češtině - skvělou. Píšu o tom, protože a ne jistě zbytečně, existují i ztekucovadla kvasů. V... celý příspěvek >
Nádory - klejotok, 1.1.2009
Pepíku, píšeš, že máš napadenu hlavně broskvoň... Předpokládám tudíž, že máš podobně napadené i jiné stromy.  Domnívám se také, že škůdce je drvopleň. Nepěstuji meruňky a tak nejvíce požerem u mě trpí broskvoně. Moje 1. setkání s tímto škůdcem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika