Příspěvky uživatele - 71.159

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásilková zahradnictví, 19.4.2009
Krásny deň prajem, tent rok som už dostala zásielku od Sieberzu - už mám aj vysadené, všetko bolo v poriadku, perfektne zabalené, stromky takisto, presne podľa toho čo som objednala. Odoberám u nich už viac rokov a som spokojná. Zásielku dopredu... celý příspěvek >
Červený narcis, 19.4.2009
Krásny slnečný deň prajem, som nadšenou obdivovatľkou narcisov, mám strašne veľa druhov, ale červený ešte nemám. Minulý rok v Holandsku som ho tiež nevidela. Prosím ak je možné foto, strašne som naň zvedavá. Tmavorúžový kultivar mám, ale červený sa... celý příspěvek >
sadenice paradajok, 31.3.2009
Ďakujem za radu, tak zajtra idem na to. Dúfam, že budú OK. Pekný deň prajem, Dana.
sadenice paradajok, 31.3.2009
Vysiala som do sadbovej zeminy semienka paradajok asi pred dvoma týždňami. Majú už pravé lístky a sú vysoké asi 10 cm,  pretože bolo zlé počasie a nemali dosť svetla. Mne sa zdajú dosť vytiahnuté.Mám ich už teraz presadiť do záhradníckej... celý příspěvek >
Amarylis, 1.3.2009
Ďakujem za radu pani Magda, určite to tento rok vyskúšam, vysadiť na záhradu. Je pravda, že som ich stále polievala, takže asi preto tie kvety neboli.Dúfam, že sa ich dočkám. Prajem pekný deň. Dana
Amarylis, 28.2.2009
Prosím o radu. Mám 3 Amar. ale ani jeden nekvitne. Stále im vyrašia len listy. Sú pekné zelené a tak je to stále rovnako už 3 roky. Kvitli iba raz, keď som ich kúpila. Je mi ich ľúto vyhodiť, tak som ich dala na chodbu paneláku. Majú tam svetlo a... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 27.2.2009
Dobrý deň prajem, Inku peruánsku pestujem už veľa rokov, ale vždy je najkrajšia a má najviac plodov na jeseň, takže plody mi až na zopár nikdy nedozrejú.Skleník nemám, tak poraďte, čo robiť. Na záhon ju dávam po 15. máji a dlho trvá, kým začne... celý příspěvek >
Plecí rukavice, 3.1.2009
Tie gumenné nepoužívam, lebo sa mi potia v nich ruky a keďže mávam exzém, nie je to nič pre mňa, ale skúsim rukavice z posledného príspevku, avšak ešte som ich nevidela - také čo majú pogumovaný aj prvý článok prsta. Sú dostať aj v Baumaxe alebo... celý příspěvek >
křídlatka - ať vás to ani nenapadne, 3.1.2009
Takisto sa chcem s Vami podeliť o skúsenosti s touto rastlinou. Ako noví chalupári sme chceli nejaké rýchlo rastúce kry a tak mi niekto daroval túto potvoru. Je pravda, že za rok sme mali "krásny živý plot", ale potom to bol des, všade sa... celý příspěvek >
Plecí rukavice, 2.1.2009
Snaď to vykúšam, lebo s plecími rukavicami mám problémy. Zničím ich za sezonu až -až. Hlavne keď ženské pokolenie má trochu dlhšie nechty, tak ich zničím za jeden deň. Kupujem ich v predajnich so záhradkárskymi produktami a nie je to lacný špás, sú... celý příspěvek >
opora růží a jiných popínavek, 2.1.2009
Tak toto tiež využívame na pestovanie fazule. Je to perfektné.  Ale k ružiam: ťahavú ružu mám na vchodovej bránke a veľmi sa jej darí, na hrachor a ťahavé tekvice som kúpila kovové konštrukcie v Liedl-i a a som s nimi spokojná už 5 rokov.... celý příspěvek >
ptačinec trávovitý, 1.1.2009
Takže sme vyskúšali všetko, nič sa nedeje. Burina je už aj v záhones kvetmi,  stále hustne. To je proste nezmar. Prosím o pomoc. Ďakujem, Dana.
Prořezávání borovic, 1.1.2009
Tiež by ma zaujímala otázka prerezávania. Pred chalupou máme dve borovice /už tam boli zasadené, ked sme chalupu kúpili/ a teraz sú velmi široké a vysoké cca 3m. Takže ked otvorím okná vidím len borovice. Velmi tienia. Nechcem ich vykopat, ale či by... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 1.1.2009
Dobry den prajem, my máme kosačku z MTFD už 10 rokov, sme spokojní a to manžel kosí 30 árov v kopci. Ja sa v tom nevyznám, aká značka, ale pravidelne chodíme na kontroly, raz mala pretrnuté lanko. Na jesen sice trochu horsie isiel pohon, takze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika