Příspěvky uživatele - 239.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hardyho máslovka, 30.12.2008
Je výborná. K jídlu ji loupu a řežu na osminky.
Kiwi arguta - využití plodů, poznatky z jejich konzumace, 24.12.2008
Slupka je hladká. Prohlédl jsem si jí lupou. Je to asi kyselinkami.  Pan Vašek B. jistě konsumuje kupované kiwi lžičkou a má podobnou zkušenost. Čaj se suchými plody je výborný. Právě si na něm pochutnávám. Částečně vyloužené plody jsou lepší... celý příspěvek >
Jakou odrůdu hrušně na dobrou pracharandu?, 24.12.2008
Ferda má pravdu. Ve skanzenu na Veselém kopci je domeček - sušírna a varna povidel,  určená pro obecní použití. Také jsem četl v knížce, asi od J.Š.Baara o stromcích, "amputování "odrůd a plodech na staročeské vesnici, bylo to hezké... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 23.12.2008
Nikdy nebylo tolik krtků jako je v posledních letech. Zatím jsem krtky vykopával. Docela úspěšně. Mají svůj čas hrabání většinou v 9 hod. dopoledne a kolem 4. odpoledne letního času. Lovím v létě. To mě většinou naštve, že mi projíždějí řádky... celý příspěvek >
Jakou odrůdu hrušně na dobrou pracharandu?, 22.12.2008
Z jakých hrušek se nechá udělat dobrá pracharanda?  Jakákoliv hruška nedá ten správný výsledek. Myslím, že byla používána jediná konkrétní odrůda.
Stříhání jednoduše - broskev, 22.12.2008
Pro I.B..  Zmladil bych broskvoň tak, že bych opatrně odřízl všechny 3 větve asi 30-40cm nad kmenem. Udělal bych to v předjaří a rány zatřel barvou a nedělal postřik proti kadeřavosti. Ten stromek vypadá na to, že obrazí a vytvoří nový obrost.... celý příspěvek >
Zelené broskve, 22.12.2008
Také bych ten strom nechal růst. Píšete, že hodně plodí, proto bych ho na jaře trochu zmladil, alespoň zakrátil a prosvětlil obrost a pak dost protrhal nasazené plůdky, aby byly tak 10cm od sebe. Tím se výrazně zlepší chuť plodů, jejich velikost,... celý příspěvek >
Nádory - klejotok, 22.12.2008
Mám s broskvoněmi podobný problém. Klejotok je následek, příčinou je v tomto případě napadení kmenu, nebo větve dřevokazným hmyzem. Otevřená zploštělost je způsobena tím, že larva vyžere spodní vrstvu kůry,  ta následně odumře,  dojde ku... celý příspěvek >
Co s kaprem?, 21.12.2008
Taky bych ho v pohodě zbodnul. A ještě k přípravě. Nepíšu nic nového, ale řízky před obalováním potřeme naškrábaným česnekem a necháme na hromádce asi 20 minut proležet. Kapr po usmažení není tím česnekem ani cítit, ale ta chuť. Kapr je pro mě bez... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika