Příspěvky uživatele - 165.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
který druh broskvoně byste mně doporučili?, 12.9.2007
Který z druhů broskvoní považujete za nejlepší co do kvality a velikosti plodů, odolnosto proti mrazu a škůdcům? Chtěl bych vysadit nektarinku a broskvoń. Nemám však s nimi žádnou zkušenost... děkuji
Jak často zalévat v březnu vysazené thůje, 27.5.2007
Pod thůjemi je mulč a mám obavu, že při každodenním zaléváním můžu thůjkám spíše uškodit, prý nemají rády přemokřenou půdu.
Jak často zalévat v březnu vysazené thůje, 26.5.2007
Jak často zalévat (v těchto horkách) v březnu vysazené thůje? děkuji
použití el. kosy na nový trávník, 14.5.2007
A co tedy doporučujete pro první seč, kosu?
použití el. kosy na nový trávník, 13.5.2007
Mám trávník asi 10 týdnů od výsevu a chystám se trávu poprvé posekat. Je vhodné na první sečení použít elektrickou kosu?
Jak často je třeba zavlažovat v březnu založený trávník?, 11.4.2007
Jak často je třeba zavlažovat v březnu založený trávník? Je velmi řídký a vypadá to, že většina semen ještě nezačala klíčit.
jak často mám teď na jaře zavlažovat čerstvě vysazené thuje?, 7.4.2007
jak často mám teď na jaře zavlažovat čerstvě vysazené thuje? prý jim škodí přemokření. nevadí jim voda přímo ze studny?
je nezbytné zasekat hráběma travní semeno?, 11.3.2007
je nezbytné po vysetí a před uválením travní semeno zasekat hráběma? na ploše 400 m2 by to byla docela makačka :-(
Jak dlouho v tomto období může být v zemi travní semeno...? , 10.3.2007
Chystám se vyset trávník a nechci uměle zavlažovat. Spoléhám na pomoc od přírody. Jak dlouho v tomto období může být v zemi travní semeno bez vody než vyschne a ztrátí schopnost klíčení? děkuji
Vyryl jsem v lese několik habrů..., 4.3.2007
vyryl jsem v lese několik habrů z náletu o vzrůstu asi 0,5m. většinou nemá terminální výhon s bočními větvemi, ale větvičky trčí do všech stran. jaká je naděje, že docílím pěkného živého plotu? není jistější zakoupit někde sazenice habru?
jak na vyrovnání půdy, 4.3.2007
Mechanizaci bohužel nemám k dispozici. Prý pomáhá přivázat provazy k desce, na které je zátěž a táhnout po uhrabané půdě...(?)
jak na vyrovnání půdy, 3.3.2007
máte nějaký zlepšovák na vyrovnání půdy pře výsevem, když se to nedaří hráběmi? (300 m2) děkuji
Co znamená výsadba ve sponu?, 25.2.2007
Co znamená výsadba ve sponu 30x3? Výsev jednotlivých semen ve vzdálenosti 3 cm a ve vzdálenosti řádků 30cm od sebe?
Jaké je nejvhodnější hnojivo na thuje?, 24.2.2007
Prosím o radu, jaké je nejvhodnější hnojivo na thuje.
v zahradnictví mně poradili..., 24.2.2007
rychle vzrostlý a přitom hustý ;-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika