Příspěvky uživatele - 143.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2021, 28.7.2021 Obsahuje fotku
Máte pavdu nie je to ananáska známy zlyhal, nevedel to určiť.  Zasielam foto aj keď to nemá veľkú výpovednú hodnotu, Zrelé boli 7.7.2021 po iné roky bývajú zrelé aj o 10 dní skôr.
Meruňky 2021, 24.5.2021
podľa popisu tiež mám túto marhuľu, je to asi 60 ročný strom, priemer kmeňa asi 60 cm. Taktiež sa ju snažím zachovať a to z dôvodu najlepšieho mahuľového lekváru ktorý sa z nej dá uvariť.   Tento rok mám dohodnuté stretnutie s pánom, ktorý... celý příspěvek >
Tak co, už zmrzli?, 14.1.2009
Jen aby úplně nevymrzli i někteří vzácní škůdci, kteří nenadělají moc škody a jsou krásní (velcí motýli...).
Jak přesadit pajasan, 16.12.2008
Právě sleduji, jak silničáři vysekávají stovky a stovky mladých pajasanů (Ailanthus), které zaplevelily okraj silnice a vytvořily neprůhlednou clonu. Máte někdo zkušenosti s přesazováním dvouletých odkopků a semenáčů (kdy a jak)?  Mám pocit, že... celý příspěvek >
Kdy vysadit ozdobný keř - komule Davidova?, 16.12.2008
V této nadmořské výšce nechávám mladé komule v zimní zahradě (do -10 st.). Neomrznou - zůstaly po celou zimu částečně olistěné. Na jaře jsem jednu zasadil v 210 m. n. m. a ta vyrostla z 0,5 do 2,5 m jako velmi hustý keř. Na studené zahradě ji... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 4.12.2008
Asi to je fakt moc. Divoké kvasinky by to všechno nezpracovaly. Dobré kvasinky z toho však mohou udělat trochu silnější víno (13% alkoholu?). Dejte vědět, jak to dopadlo ať se poučíme. Mimmo
K. dehydroaskorbová, 5.11.2008
Problém našich teoretických úvah spočívá v kyselině L-dehydrogen askorbové (známé konzervační činidlo). Pokud se nám vitamín C "zničí" právě na tuto látku, dokáže naše tělo enzymem "dehydro-askorbát reduktázou" vitamín C... celý příspěvek >
O. jablečný - určitě ano, 11.6.2008
Obaleč jablečný mi znehodnotil loňskou úrodu. Teď se podílí zatím jen na propadu. Od obaleče východního je poznat snadno i za letu (pod UV výbojkou). A já si ho už s ničím nepletu. Na feromonových lapačích je navíc lehce doložitelný a... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 6.5.2008
Na základě rad na tomto fóru jsem se rozhodl meruňky trochu přikrýt. Jsou však dost veliké. Na jednu jsem dal jen z návětrné strany plachtu 4x5 m, na druhou 2x3 m, ale největší strom jsem nedokázal vůbec zakrýt. Stromy jsem předem trochu stříkl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika