Příspěvky uživatele - 96.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou benzinovou sekacku s pojezdem, 7.6.2011
Tohle jsou sekačky tak na 120 m2. :) Jestli si domů nechcete pořizovat problémy, kupte nějakou kvalitnější s motorem Briggs nebo Honda. Ceny začínají cca na 10 tisících. R.
Sekačka Oleo Mac, 30.5.2011
Vliv na motor má sekačka bez nože nebo s velmi uvolněným nožem, protože motor musí mít určitý odpor pro správný chod. Nerozumím tomu, že se utrhly bezpečnostní střižné elementy a nůž se ani nepohnul. Závadu musíte hledat v motoru. R.
Modrý prach, 30.8.2010
Děkuju vám všem za informace. Zkusím to modré sklo rozpustit ve sklenici vody a přefiltrovat přes dámskou punčochu. R.
Modrý prach, 29.8.2010
Děkuju chlapi za identifikaci záhadného prášku. Je to velmi jemný tmavě modrý prach. Bohužel jsem nevygooglil složení té šmolky. Vápno používám v hojném množství a samozřejmě časem žloutne. Ještě by mě zajímalo kolik té šmolky dát do kbeliku... celý příspěvek >
Modrý prach, 29.8.2010
Našel jsem na půdě odhadem padesátiletou asi tříkilovou plechovku tmavě modrého prachu. Vůbec nevím co to může být. V baráku nic modře natřeno nebylo. Budu rád, když poradíte. Dík R.
Opět olej pro 2T, 4.2.2010
Ja pouzivam Castrol TTS skoro 20let. Asi tak. ;-) R.
Motorová píla zn. Timbertech, 14.4.2009
Tak jen poznámka k prvnímu dotazu - tato pila je téměř neservisovatelná. Jediné co tam vyměníte, je svíčka a řetěz (dá se sehnat od Oregonu, ale obtížně, pak je to asi nejkvalitnější část pily). Má ji totiž známý, který má stavební firmu a zmíněnou... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 13.4.2009
S tim Lamborghini mate pravdu, take jsem radeji kouknul na zahranicni stranky, protoze ceska psala bez "h". Nevim jakou spojku mate konkretne na mysli, ale ja jsem videl pouze specialni segment na hrideli, ktery se pri narazu noze na prekazku... celý příspěvek >
jak na potkany na zahradě, 29.11.2008
Pane Vyslouzile. To znamena, ze Kumatox G je pro potkany bezbolestny? Zatim jsem je nezaregistoval, ale bydlim u potoka tak s nimi pocitam, protoze se kuna odstehovala. Ale nejsem sadista abych je mucil. Jak si rozumi potkani s hryzcem vodnim? Mohou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika