Příspěvky uživatele - 159.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Izolace do plechové udírny, 28.1.2015
Děkuji za radu, celou kýtu nikdy neudím takže nejdéle 8 hodin a to mám jen jednoplášť a proto jsem taky uvažoval že bych tam tu izolaci nedával vůbec a nechal jen dvouplášť tím bych vyřešil sedání izolace a myslím si že by to mohlo fungovat taky.
Izolace do plechové udírny, 18.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám starou plechovou jednoplášťovou udírnu po dědovi (snad stoletou), který ji taky dostal už dobře zaběhnutou, ale zub času se na ní podepsal už víc než dost a tak bych chtěl vyrobit novou. Protože jsem klempíř a nemám místo na zděnou... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.2.2011
Má, prosím, někdo zkušenost s olejovou náplní z řepkového nebo slunečnicového oleje? Kotel má 3x4 kW tělesa, mělo by se tam vejít cca 30 litrů oleje. Nyní je tam voda, ale i když byla teplota nastavená teplota na 97 stupňů, dochází k velkému odparu a... celý příspěvek >
Amarylis, 12.8.2010
Jojo jsme na stejné lodi je nádherná R
Amarylis, 10.8.2010
Těším se na foto Radek
Amarylis, 9.8.2010 Obsahuje fotku
Tak se mi jaksi rozkvetla Aphrodite poněkud v jiném období ale
Amarylis, 27.3.2010 Obsahuje fotku
Tak dnes konečně Aphrodite napřed přišla o dva květní stvoly (kvůli určení je potřeba květ)pak došla o 4 listy a teď se spravuje
Amarylis, 23.3.2010 Obsahuje fotku
Ještě budou další Aphrodite a dva bezejmení...
Amarylis, 21.3.2010 Obsahuje fotku
Tak dnešní
Amarylis, 13.2.2010
Cibule by mněl být zasazená ze dvou třetin a květník aby okolo cibule bylo zhruba 2,5 cm místa nemá cenu větší
Amarylis, 6.2.2010 Obsahuje fotku
některé odkvetly a některé pokvetou a některé kvetou
Poradíte, co je to za druh?, 16.1.2010
Pokud se nepletu zak já mám pár druhů fícusů a podobnej jako váš a když je mladej má takové listy které se po čase zmnění na ty co jsou na obrázku jak jste psala tak se nelekejte je to v pohodě ten můj kterej má jiné listy je F.glumosa najdete na... celý příspěvek >
Neznámé rostlinky, 13.11.2009
Ta rozkvetlá je asi oncídium ale stopro je to orchidej
Rhipsalis cereuscula, 23.10.2009
Dobrej já jsem zakoupil Rhipsalis pilocarpa původně mi byl nabídnut jako sukulent ale ve vyhledávači se mi ukázal jako epyfitní kaktus takže chovat se jako u kaktusů ale píší tam že v zimě tak +18 st.  
Pěstování hlívy, 22.10.2009 Obsahuje fotku
A dnes další košík
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika