Bouganvillea



host - 0.74 (?)
29.2.2008 22:50

Já ji mám už tři roky, je stromková.Na podzim ji ostříhám a pak na zimu ji mám na verandě,kde netopíme.kvete mi pravidelně na vánoce a i v létě.Má ráda vodu i přes zimu, ale s mírou.Myslím,že je to nenáročná hrnkovka.           Iva

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 8.67 (?), 8.9.2007 10:31, zobrazeno: 6638x

Dobrý den,

chtěla bych si pořídit keř Bouganvillea, ale nevím, zda jej mohu nechat přezimovat venku. Nerada bych ho sázela do květináče, ale přímo do zahrady. Přezimoval by, kdybych na něj dala např. slámu a větvičky?

Děkuji za odpovědi

Soňa

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.3 (?), 10.9.2007 7:27

Bouganvillea nepřezimuje venku, zmrzla by Vám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.104 (?), 26.9.2007 18:15
Tato krasne kvetouci stredomorska rostlina u nas roste pouze v kvetinaci. Pres leto letnim(jeste ted se otuzuje) a na zimu do chladne, ale svetle mistnosti. Ja mam spise problem se strihanim, kazdy radi neco jineho a take pokazde jinak kvete. Poradi nekdo?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 74.63 (?), 26.9.2007 19:12

Od letošního léta mám taktéž tuto květinu. Zatím je stále venku. Potřebovala bych poradit nežli ji dám na zimní odpočinek do chladné a světlé místnosti, jak zde již bylo zmíněno, jestli provést sestřih, nebo až na jaře.

Děkuji za případnou odpověď. Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.74 (?), 29.2.2008 22:50

Já ji mám už tři roky, je stromková.Na podzim ji ostříhám a pak na zimu ji mám na verandě,kde netopíme.kvete mi pravidelně na vánoce a i v létě.Má ráda vodu i přes zimu, ale s mírou.Myslím,že je to nenáročná hrnkovka.           Iva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika