Zantedeschia



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 241.78 (?) 
27.9.2008 17:37
Dobry den, poprosila bych vas taky o radu. Tutu kytku mam doma, ale nevim v jake barve kvete. Dostala jsem ji darem, ale bez kytek :) mam ji v byte. Te ji zacali zloutnout listy, je to v poradku? Jak se o tutu kytku starat v byte? Mam ji zbyle zelene listy ostrihat a dat ji do sklepa, do jara? A pripadne zalevat i ve sklepe? Dekuji. Lucie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 217.168 (?), 9.5.2009 13:28

Dobry den.Prosim o radu, niektore listy na viacerych rastlinach mi vyrastli do polovice vo farbe kvetu.Stretol sa s tym niekto?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 79.168 (?), 3.6.2009 0:01

Prečítala som si radu, ako sa ma zantedeschia nechat na zimu v pivnici, Chcela by som vediet, ci sa ma pocas toho obdobia trochu zalievat, alebo vobec nie?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.178 (?), 25.6.2009 7:40

Také prosím o radu, dostala jsem tuto kytku jako dárek a bohužel se nemůžu nikde dozvědět jestli je jedovatá.. Jsem chovatelka koček a kočky mi kytky občas okusují. Nechci aby se náhodou otrávily. Nevíte to někdo? Má žluté květy.. Děkuji za brzkou odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.18 (?), 25.6.2009 20:25

Kočky nejsou blbé, to byste doma nemohla mít skoro nic. Měla jsem kocoura doma 13let a kytek spoustu :-)). Jestli máte strach, dejte jim do květináče trávu, dají jí přednost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.25 (?), 28.10.2009 18:39

Ráda bych taky poprosila o radu, minulý rok jsem ji dostala v květnu, kdy kvetla žlutým květem, pak jsem na zimu hlízky nechala ve sklepě v rašelině a na jaře přesadila, ale nevykvetly vůbec květy, teď už listy zase uvadají, takže jí chystám zase na přezimovaní. Co udělat, aby příští rok vykvetly květy. Děkuji předem za radu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 247.54 (?), 14.5.2012 14:04

tento kvet som si kupíla sama lebo ma očaril no neviem či ho možem presadit aj teraz nakolko má mnoho kvetou a malo zeme.Kvety ma rúžove a zatial ju nechavám tak  ako je a nič neviem najst o jej pestovaní ale je nadherná!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 127.138 (?), 12.4.2014 14:43

moje starost o tyto květiny je následující, před příchodem mrazíků rostlinu přestanu zalévat a po vyschnutí ji přenesu do sklepa (tma a teplota asi 12 stupňů), postupně jak uvadají listy je otrhám a nestarám se, občas utrhnu uvadlý list a hotovo, nezalévám, nechám suché, v polovině února vyklepu cibulky ze staré zeminy, přesadím do substrátu a přenesu na chodbu (světlá, teplota max. 16 stupňů), po vyrašení výhonů (cca 10cm)  začnu přihnojovat kristalonem na květ. po zmrzlých přenesu na severní balkon nebo zasadím na zahradu do stínu, zalévám (hodně), hnojím 2x týdně kristalon, krásně kvetou a rostou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika