Dostatek tmy pro květiny



host - 232.19 (?)
2.4.2020 21:03

Zdravím, s tím bych si nedělal vůbec starosti, rozhodně to rostlinám neublíží. Maximálně porostou rychleji. Navíc, žádné umělé světlo není tak intenzivní jako to přirozené. Přeji hodně úspěchů při pěstování. Snad ještě jedna poznámka - rostliny, které zmiňujete, se hodí spíše do vyhřívaného skleníku, do obýváku zkuste něco jiného.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 153.178 (?), 29.3.2020 19:56, zobrazeno: 980x

Zdravím nedávno jsem začal pěstovat květiny. Mám doma několik květináčů s chilli, pár jahod a jednu pitayu, ale mám problém ve s vé práci mám většinou pouze noční směny a můj spánkový ciklus je nakolik rozházený že chodím spát okolo té čtvrté hodiny ranní. Květiny mám v obýváku kde trávím většinu času. Myslíte si že pokud budu mít zde rozsvícené světlo skoro celou noc ovlivní to nějak květiny, ne mám zrovna největší byt tak mě zajímá zda jim mám dělat nějakou clonu či něco takového, ber te mě trochu s nadhledem jsem v pěstovaní uplný začátečník tak jsem se chtěl raději zeptat. Předem děkuji za každou odpověd. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 232.19 (?), 2.4.2020 21:03

Zdravím, s tím bych si nedělal vůbec starosti, rozhodně to rostlinám neublíží. Maximálně porostou rychleji. Navíc, žádné umělé světlo není tak intenzivní jako to přirozené. Přeji hodně úspěchů při pěstování. Snad ještě jedna poznámka - rostliny, které zmiňujete, se hodí spíše do vyhřívaného skleníku, do obýváku zkuste něco jiného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika