Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, dostala jsem sloní nohu, ale nevím jestli jí neubližuju. Pročetla jsem všechno možné a dočetla se, že se nemusí rosit, zálivka má být málo častá a spíš nárazová a že osychání špiček listů je spíše normální. Ale stejně se mi moc nezdá - listy osychají od špiček, ale docela dost. Mám ji na stolku - cca 30 cm od okna v místnosti vytápěné tak na cca 20 -22 st. (chladné místnosti k dispozici nemám). Zalévám odstátou vodou do misky tak jednou za 10 dní a tolik, že voda z misky zmizí do hodiny (cca 2 dcl). Jak často mám v těchto podmínkách zalévat, kolik vody a do květníku nebo do misky? Rostlina je vysoká cca 50 cm, květináč má průměr 17 cm. Asi to potřebuju polopaticky, je krásná - teda teď už míň - nechci ji zničit. Děkuji moc za rady a přikládám fotky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika