Rajčata 2023



host - 189.109 (?)
31.3.2023 9:46

Říkejte si mi, jak chcete, třeba mi přisuďte i všechny příspěvky, které nedrží vaši lajnu. Ono se to tak usnadní a manipulace je dokonalá  - nás je mnoho a vy ostatní jste jeden, označíme vás jako Petr z H a onálepkujeme jako troll. Sice neumíme říct, co z vysloveného není pravda, sice nepochlebující příspěvky nikoho z vás nevyvrátíme, ale "elegantně" se vás zbavíme, protože nepochlebujete. Tak jo, dělejte, jak myslíte.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 30.3.2023 21:42

Ahoj Evi. Hned je to radostnější, když se ozveš. A ta Tvoje rajčata jsou mistrovské dílo. Tvůj zelený palec se na nich krásně podepsal. Umíš to naprosto nejlíp.yesA pokud jsi jim přisvětlovala jen minimálně, je to ještě úžasnější. Já jsem se rozhodl kašlat na peníze, protože se mi stejně jen na účtu stále smrskávají. S holým zadkem jsem na svět přišel, takže i tak odejdu.wink

Jen tak mimochodem, použila's ty červenomodré růstové? Jestli je používáš, pošlu Ti ty moje, teď už zbytečné. Jen chytají prach. A co Tvůj nevytápěný skleník? Byly letos boje o přežití? Pamatuju, že některé roky to bylo hodně napínavé.

A ještě: mám dostat Purple Zebra. Neměla's ji už? Prý je taky hodně odolná.

Měj se a vzhůru do zeleného ráje.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.1 (?), 30.3.2023 22:39

"Už tu moc na fórum nechodím, všimja som si dosť ostré reakcie na zimné zábavky s rajčinami"

Nenechte se tím odradit, píše to sem pořád stejný troll, je to poznat podle jeho příspěvků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 31.3.2023 7:26

Takže na co si stěžujete? Že nezvládáte provozovat tu náročnou legraci, kterou jste si sám vymyslel? Dám vám radu: zasejte rajčata nyní, zasaďte do záhonu po zmrzlých, pěstujte rajčata v sezóně odpovídající našim klimatickým podmínkám. A nemáte si na co stěžovat, není na tom co nezvládat. Zde je řešení velmi snadné.
TOTO napsal jeden pisatel a za to je troll???Nesouhlasím. Všichni se sem vejdem, jestli je to Milan Petr Eva Vladimír Waltr Stojednička nebo stopadesatka.To je moje rada. Sice nevyžádaná (asi neslušná) ale upřímná. Taky mi vadí debata, proč není ryč řádně opotřebovaný, proč není rezavý, ale tomu bylo vždycky. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.55 (?), 31.3.2023 8:05

Ano, toto je typický případ, kdy je naprosto korektně vysloven jiný pohled, který je okamžitě určitou partou setřen a očerněn.

Bohužel je na tomto fóru pár stálých diskutérů, kteří si jej uzurpovali pro sebe a mají patent na TEN SPRÁVNÝ POHLED. Ten jim musí každý chválit a souhlasit. Běda tomu, kdo to vidí jinak a svůj názor napíše. Okamžitě se strhne snůška plivanců na toho kacíře. A vkládání kacířovi do úst věcí, které vůbec neřekl. Toto fórum se díky těmto obhájcům té své jediné správné pravdy narozdíl od jiných hobby fór stalo velmi nepřívětivým. Možná projevy pozůstatků komunistické výchovy u starší generace, typická snaha o potírání jiných názorů... ostatně např. na mítincích Babiše se tato tolerance seniorů k jiným názorům projevuje v plné parádě. sad

Omlouvám se za off-topic, to jen na vysvětlenou, jak vnímají kacíři tuto zdejší partičku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.55 (?), 31.3.2023 8:09

Přesně toto je typická situace, kdy je zcela korektně vysloven jiný pohled, který je okamžitě určitou skupinkou setřen a očerněn.

Bohužel je na tomto fóru pár stálých diskutérů, kteří si jej uzurpovali pro sebe a mají patent na TEN SPRÁVNÝ POHLED. Ten jim musí každý chválit a souhlasit. Běda tomu, kdo to vidí jinak a svůj názor napíše. Okamžitě se strhne lavina hněvu na toho kacíře. A vkládání kacířovi do úst věcí, které vůbec neřekl. Toto fórum se díky těmto obhájcům té své jediné správné pravdy narozdíl od jiných hobby fór stalo velmi nepřívětivým. Možná projevy pozůstatků výchovy za bývalého režimu u starší generace, typická snaha o potírání jiných názorů... ostatně např. na mítincích ANO se tato tolerance seniorů k jiným názorům projevuje v plné parádě. sad

Omlouvám se za příspěvek mimo téma, to jen na vysvětlenou, jak vnímají kacíři tuto zdejší partičku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.167 (?), 31.3.2023 8:25

Jednak je mimo téma, druhak mi připadne hloupý. Zahrádkařením se hodně zabývá, starší generace a je to tak, že vyrostla za jiného režimu, ono to jinak jaksi nejde. Mladí mají jiné zájmy, děti, moře a pdobně. Až bude nová starší generace, vyrostlá za nového krásného režimu, bude mít jiné názory ale budou její, stejně jako tu současné starší generace a s tím nic nenaděláte. A mimochodem, semtam se to hádá ve všech diskusích, to už je takovej svět. A netahejte sem politiku, to sem opravdu ale fakt nepatří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.78 (?), 31.3.2023 8:28

... "narozdíl od jiných hobby fór"...

Tak aspoň víme odkud jste sem přišel trollovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.109 (?), 31.3.2023 8:45

Kdokoli tu vysloví jiný názor, je zmiňovanou zdejší sektou pravidelně označen za trolla a "nevítán" v diskuzi. Nálepkování nelogickými nálepkami se zde dost zabydlelo. Souhlasím s pánem, že zdejší diskuze se díky vám staly "nepohodovými". Zkuste se podívat trřeba na diskuze "o révě", "dogtreking" a mnoho dalších (zájmových). Ten rozdíl je propastný. A k vkládání slov tu opět došlo. Pán neřekl ani slovo o politice, pouze zmínil mítink ano jako typickou věkovou a charakterovou skupinu, a hned je obviněn z "tahání politiky" a onálepkován "hloupostí". Ach jo, tady není ani náznak toho, že by se někdo z vás chytnul za nos.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.103 (?), 31.3.2023 8:53

zkuste se za nos chytit vy, pane Petře z H. V poslední době jste docela razantně změnil rétoriku. Na slovenském zahradním fóru byste si takové příspěvky nedovolil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.109 (?), 31.3.2023 9:46

Říkejte si mi, jak chcete, třeba mi přisuďte i všechny příspěvky, které nedrží vaši lajnu. Ono se to tak usnadní a manipulace je dokonalá  - nás je mnoho a vy ostatní jste jeden, označíme vás jako Petr z H a onálepkujeme jako troll. Sice neumíme říct, co z vysloveného není pravda, sice nepochlebující příspěvky nikoho z vás nevyvrátíme, ale "elegantně" se vás zbavíme, protože nepochlebujete. Tak jo, dělejte, jak myslíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika