Pěstování nakladaček



host - 60.252 (?)
24.7.2010 14:18

Zdravím pestovateľov uhoriek, tento rok bol hrozný, zo začiatku mi ích 2x zožrali slimáci.Predpestovávam si ích v kelínkoch po 2 rastliny vo foliovníku, ale teraz je to už dobré, zavarili sme asi 25 pohárov uhoriek.Na petovanie som si vyrobil konštrukciu z kovovej zásnežky do ktorej som natiahol kovové pletivo s okami 20x20 cm. a ovedčilo sa. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
host - 60.252 (?), 24.7.2010 14:18

Zdravím pestovateľov uhoriek, tento rok bol hrozný, zo začiatku mi ích 2x zožrali slimáci.Predpestovávam si ích v kelínkoch po 2 rastliny vo foliovníku, ale teraz je to už dobré, zavarili sme asi 25 pohárov uhoriek.Na petovanie som si vyrobil konštrukciu z kovovej zásnežky do ktorej som natiahol kovové pletivo s okami 20x20 cm. a ovedčilo sa. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.31 (?), 24.7.2010 15:09

Já měl tedy letos úrodu asi 3x větší než jsem předpokládal. Nedělal jsem s nimi nic mimořádného ale sázel jsem až koncem května (počasí bylo poněkud studené) a v červencových vedrech jely jak zběsilé. Jen jsem je každý večer zaléval vyhřátou vodou konví ke kořenům. Došly mi sklenice a nemohl jsem sehnat nové. Tak jsem jich část zavařil i do skleněného džbánu a dal do lednice. Nevydržely. Byly snědené do tří dnů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 145.195 (?), 24.7.2010 18:39

mám letos takovou úrodu že nevím co s tím asi půjdu do trhu prodávat a přihnojuji jen skvašeným slepičincem 1x za 14dní a než je vysadím tak do jámy dám kus hnoje a přihrnu nic víc

a ne tam dávat samou chemii a jen zase chemii jako pisatel PP1348

ledek a draslík fuj-nejde to bez těch hnusných chemikálii, není jich už všude dost tak proč si ještě ničit svoji zeleninu-vždyt to jde EKO taky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.12 (?), 25.7.2010 7:35
A napadlo Vás taky někdy že každý nemá hnůj a slepičince? Já jsem např. přidával koňský hnůj ale bez hnojiva si to nedovedu představit. Když jsem nakládal odleželý koňský hnůj tak z jeho hromady NIC nerostlo! A další věc je ta, že např. nevidím rozdíl mezi dusíkem z hnoje a z hnojiva. Předpokládám že rozumný člověk hnojí přiměřeně, hlavně když pěstuje pro sebe, nebavím se o zelenině na "kšeft". Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika