Netkaná černá texílie, výsadba, jak na to



Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 16.89 (?)
7.5.2010 23:02

použil bych tkanou, vždyť kolem sazenic bude místo kudy se voda dostane dovnitř a nepotřebujete mít "zalitý" záhon tam, kde nic není :)

a tím jak se voda špatně vsakuje, tak se po textílii "rozteče" a těmi otvory si vždy najde to správné místo k rostlinám

zkoušel jsem obě, ale ta tkaná nakonec vyhrála...

a sázejte buď na "kříž" a nebo vystřihněte kolečko, záleží co sázíte a co vám bude vyhovovat... ta tkaná mívá na sobě vzorek, podle toho krásně výsadbu trefíte

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 105.9 (?), 7.5.2010 22:21, zobrazeno: 5189x

Dobrý den, můžete poradit, jak připravit, naděrovat, připevnit k záhonu a jaké použít správné rozteče na výsadbu rajčat, paprik, okurek a melounů na černou netkanou textilii. Potřebuji zakrýt záhon asi 5x10m. Bojím se, že pokud budu po textilii chodit, tak ji protrhám. Několik roků jsem pěstoval na tkané rajčata a okurky, tam problém s pochozem a následným rizikem poškození nebyl, ale málo propouští vodu a je téměř neprodyšná, nebylo to úplně ono Děkuji Jarda.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 16.89 (?), 7.5.2010 23:02

použil bych tkanou, vždyť kolem sazenic bude místo kudy se voda dostane dovnitř a nepotřebujete mít "zalitý" záhon tam, kde nic není :)

a tím jak se voda špatně vsakuje, tak se po textílii "rozteče" a těmi otvory si vždy najde to správné místo k rostlinám

zkoušel jsem obě, ale ta tkaná nakonec vyhrála...

a sázejte buď na "kříž" a nebo vystřihněte kolečko, záleží co sázíte a co vám bude vyhovovat... ta tkaná mívá na sobě vzorek, podle toho krásně výsadbu trefíte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika