Fred Hempel



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 61.132 (?) 
4.11.2023 20:03, zobrazeno: 442x

V úterý zemřel můj přítel skvělý člověk a šlechtitel rajčat Fred Hempel ve věku 62 let. Svůj život zasvětil pěstování zeleniny a hlavně rajčat. Vyšlechtil mimo jiné odrůdy rajčat, které jsou v poslední době oblíbené i u nás. Například Maglia Rosa a další nehybridní odrůdy u nás prodávané jako Artisan Green Tiger, Artisan Blush, Artisan Lucky Tiger, atd. Mimo to se v poslední době věnoval také hybridním odrůdám (Green Bee F1, Lucky Agi F1, atd.). Semena těchto a jiných skvělých odrůd prodával ve své firmě Artisan. Je mně smutno.sad

           Vladimír

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 4.11.2023 22:26

Víš, to nejsmutnější na tom je ani ne tak to, že odešel mladší než my, ale že odešel zase jeden ze zkušených Mohykánů realizmu, pokory a práce. Vždycky mi přišlo, že jeho příspěvky byly k věci, jo, trochu pro byznis, ale vždycky se snahou pomoct. Opravdový znalec, který nezná aroganci. A to je vzácné.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika