Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Já pěstuji ačokču již několik let a přijde mi jako celkem nenáročná a výnosná rostlina. Jasně, není to lahůdka jako okurka nebo paprika, ale využití v kuchyni je - dáváme ji pod maso, jako lečo, atd. Výsev na začátku dubna, výsadba po zmrzlých na konci května nebo na začátku června. Nejnáchylnější jsou při výsadbě mladé sazenice - pozor na slimáky. Nechávám ji pnout po plotě, brzy vytvoří velmi dlouhé šlahouny a hustou, kompaktní clonu. Má drobné, nenápadné kvítky a je nutné být trpělivý - přes léto vlastně neplodila, teprve až v září přinesla mohutnou úrodu zelených lusků, které rychle přerůstají a pak obsahují tvrdá černá semena. Já ačokču zalévám jenom když je velké sucho, jinak rostliny nechávám svému osudu a funguje to. S pozdravem M.S.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika