Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak naposledy. Ta partička registrovaných tady se internetově a někdo i osobně zná. Víme přibližně co kdo a kde pěstuje. Takže když třeba pan W. napíše, že sází do skleníku cosi a co my na to, jednak z nás tím nedělá osly, že my to ještě nesázíme, druhak víme kde asi zahrádkaří a dokážem si to dát do souvislosti. Když se ale vyskytne kolemjdoucí superman který má jako nick kousek IP adresy, o němž zhola nic nevíme a začne všechny poučovat co a jak, ZCELA bez ohledu na to kde kdo zahrádkaří, pak je na místě ostražitost. A když ještě kolem sebe začne mlátit vygooglovanými daty a zpochybňuje naše doma naměřené ůdaje, je věc zcela jasná, google-inženýr. Já jsem se taky jednou nechal přesvědčit od kolegyně, abych ty papriky začátkem dubna do skleníku dal, že už je vyhřátý. Zmrzly na prach. Mimochodem, já jsem nikoho od přenášení sadby do skleníku neodrazoval, jen jsem upozornil, že nízké teploty teplomilným zeleninám nesvědčí. Takže nevážený a nemilý kdosi, loučím se s pozdravem vlezte mi na záda. PP.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika