Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejlepší by bylo vyzkoušet, jak se která odrůda v daných podmínkách chová, to znamená u půlky paprik cca 14 dnů až tři týdny květy vyštipovat a u druhé poloviny nevyštipovat.
Sám mám na vlastní zkušenosti ověřené, že podstatně vyšší výnos paprik se dosáhne pokud se první květy vyštipují. Před lety jsem dělal papriky na semeno a okolnosti mě donutily převzít jeden folník po někom jiném po prvním opylení, kdy můj předchůdce opyloval od začátku kvetení. Kolegové ve druhém folníku také převzali folník ve stejném stavu, tj.po prvním opylení. Ale na rozdíl ode mne všechny malé papriky otrhali a začali opylovat od znova. Výsledkem byl asi dvojnásobný výnos paprik i osiva oproti našemu folníku. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika