Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je to zatím jen nápad, dole je fotka - je to zakořeněný zálistek, který jsem dnes přesadila, ale už je moc velký a nejde ohnout přímo, časem ho vyvedu na to stočené farmářské pletivo, chci sledovat jak bude růst a plodit.

Další rajčata letos prvně vedu jen na provázku (a moc se mi to líbí), na druhé fotce je vidět, jak už jsou dole ohnuté odplozené stonky. Jediné mínus je, že jsem to na jaře neměla moc rozmyšlené a rostliny mají více výhonů, to se pak to spouštění blbě dělá, příští rok to chce na spouštění jen jeden výhon a případně víc rostlin do květináče (25 l). Kdybych spouštěla postupně a pravidelně od začátku, tak by se to dole i lépe a hezčeji kroutilo, takhle je to trochu bordel, holt pokus za pochodu wink Elen

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika