Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Milane, ač pěstujeme rajčata v podobných podmínkách, nejsou zcela stejné, u nás je toho deště patrně ještě mnohem méně než o Vás. Soudím tak i podle toho, že v obci vzdálené od nás 5 km prší a k nám déšť obvykle nedojde. Je to opravdu už o těch "mikro" podmínkách. Dále na rozdíl od Vás mám "dobré" sousedy. Ti na západě, odkud většinou vane, nepěstují zeleninu vůbec, ti nejbližší nepěstují brambory, a ti vzdálenější buď plíseň neměli nebo od nich ke mně vlivem proudění vzduchu nedorazila. Doufám, že se přání pana Vladimíra splní, a plíseň nás alespoň 5 let mine, bylo by to fajn. Jinak mám letos, jak jsem již uvedl, 17 keřů (15 odrůd) tyčkových a vsadil jsem více na bifteky na úkor drobotiny. Některé mě mile překvapily, jiné nemile (co do chuti), vizuelně byly všechny krásné, a oproti Startu, který je mou jedničkou, méně praskaly. Příští rok budu zkoušet další nové odrůdy, opět převážně bifteky. Zkoušení nových odrůd mě baví, za 8 let jsem vyzkoušel cca 100 odrůd, samozřejmě jsou ta rajčata poněkud drážší, ale je to takové dobrodružsví, co nakonec z těch malých opečovávaných rostlinek vyroste, jak bohatou úradu dají a jak budou plody chutnat. Přeji Vám Milane úspěšnou strategii a všem rajčatářům úspěšné dokončení letošní "rajské" sezony. Mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika