Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokud máte zájem, podobné téma se diskutuje na vlákně Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna.

Mám téměř stejnou zkušenost s podzimním (září, říjen) řízkováním jako Eva T. Některé sice přežily, ale celou tu dobu, co byly uvnitř, bojovaly s infekcí. Tu jsem nedokázal přesně identifikovat. A vloni jsem přesadil rajče, náhodně vyrostlé v záhonu jahodsurprise, do květináče a dal ho do interiéru před prvními mrazy. Rovněž nepřežilo. Se semenáčky jsem to ještě nezkoušel (je to v plánu), ale můj odhad je polovina července, pokud chcete mít rajčata před Vánocemi. Klíčová otázka pak je, zda je předpěstovat venku či je celou tu dobu ponechat v interiéru. Také připadá v úvahu skleník, ale tam bych těch chorob bál ze všeho nejvíc.

Faktem je, že se takto běžně pěstují sazenice pro velkoskleníkové zimní sklizně. Ovšem v profesionálních podmínkách, což je trochu hodně jiná písnička.wink

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika