Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Petře, fusárius byl pro mne jedním z hlavních podezřelých. Jenže u mne nedochází k vadnutí vršků rostlin ani v náznaku - naopak jsou to vršky, které nejvíc "prospívají". A fusárius se, pokud vím, také projevuje na plodech. Také ani náznak. Dva hlavní příznaky chybí, takže jsem ho vyloučil.

Procházím si ty nemoce rajčat stále dokola, ale nic mi nesedí na víc než na 50%. A to je mi málo. A nikdo není ochoten mi za úplatu udělat rozbor.

Na tom snímku bych mnohem víc tipoval septoria: ty typické hnědé skvrny. Ale že by to napadlo i živý plot? Ty příznaky různých chorob bývají dost podobné, takže bych hledal nějakou houbovou (?) nákazu specifickou pro druh, ze kterého je ten plot. Ale to je jen moje dedukce, rozhodně ne berná mince.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika