Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Evi, mně už je teď nějak fuk, jestli to bylo substrátem. Jistotu nemám a nikdy mít nebudu, ale na nervy mi lezou, jen což. Mucholapky jsem ještě nekoupil, protože jsou těžko k dostání. Ale přezdívají mi "pan Opatrný", tak substrát sterilizuju. Jenže celkem pochopitelně mušek přibývá a navíc mám dojem, že už to není jen jeden druh. Jsem v jádru buddhista, tak s nimi žiju, ale ne natolik buddhista, abych je na potkání nevraždil.wink

Na Sofii jsem objevil rajče, o kterém jsem ani nevěděl, také už oranžové. Keříčkáče rády skrývají svá tajemství. Ten první plod nebyl zas až tak veliký. To snad ty Startky jsou větší. Zájemce poinformuju.

A blahopřeju k dalším červenajícím odrůdám. Teď už se to trochu rozjede. Příští měsíc už budeme dělat kečupy.smiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika