Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Evi, musím říct, že jsem Mongolského Karlika nikdy neměl. Ale Ty i Vladimír o něm často mluvíte, takže bych ho rád zkusil. To není F1, že? Kdybys tedy náhodou měla nějaká semínka nazbyt, můžeš mi je poslat? Ale nemám nic moc na oplátku. Snad jedině Mickey Mouse (hairloom).

Jasně, moje jsou oproti Tvým opožděná, ale to byl letos můj záměr. Pro mne je nejdůležitější, že ta nákaza zmizela, takže teď už snad bude všechno normální. Tedy kromě počasí. Ale asi jim dávám dost světla, takže vypadají, jak vypadají. Možná by se při téhle úrovni obešly bez denního světla vůbec. Teď rozšiřuju osvětlení na další okno a zkouším jinou kombinaci: 2 růstové LED žárovky, 50W, červenomodré a zářivkovou trubici 36W, 6500°K. Zkoušel jsem ale měřit intenzitu osvětlení luxmetrem a ten to nějak nebere. Uvidíme, co na to rajčata.

Tak ať to roste.

Měj se.

Milan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika