Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

20.11.19 Po vysetí rajčat mi v sadbovníku na 24 sazenic zbylo místo na 8. Tak jsem je v návalu pěstebního nadšení doplnil paprikami. 4 přímo z plodu a 4 ze zakoupeného sáčku (Balkonovka). U těch z plodu nevím odrůdu: jsou kulaté, rostou nahoru, barva plodu zelenožlutá, velmi šťavnaté a poměrně masité. Podobají se jablku. Nevíte někdo náhodou, o jakou odrůdu se jedná? Manželka je dostala jako neprodejný vzorek a vysela, ale nepamatuje si jméno odrůdy.
Přepikýroval jsem Magliu Rosu a dal ji na chodbu ke Startce. MR roste poměrně rychle. Vyrazila také 1 Strabena.
Nechci to zakřiknout a klepu na dřevo, ale zdá se, že se stav vzrostlých rostlin po postřiku zlepšil. Paprice rostou na koncích výhonů i nové listy. U rajčete se zastavily nekrózy na koncích 2 spodních listů. Pokud se to potvrdí, zkusím tak za 14 dní postřik opakovat.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika