Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Viděl jsem první příspěvek ze 24.4. 19. Teď je aktuální raná či letní plíseň - septorióza, alternáriová skvrnitost. Určitě to tu někdo psal. K potížím Onfrapal: Zrovna včera jsem fotil, ale nechal jsem foťák na zahradě - je to od sluníčka. Neotužené, doma pěstované rostliny, lehce podvyživené, obyčejně za novými okny z dvojskel. Vedle nich rostliny od zahradníka, pěstované pod sklem, v substrátu, jsou naprosto v pohodě. I když šly rovnou ze skleníku ven. Sonet jich má víc, Pedro ne tolik. I když "moje" rostliny stály asi čtyři dny venku, v místě s putujícím stínem, jak jsem je dal na místo, už se to objevilo. A nebylo sice deštivo, ale mraky se honí celé dny. Třeba je ta odlišnost v citlivosti i ve stavbě listu, jeho "dužnatosti", počtu chloupků, ve hnojení, vzdálenosti od okna??? 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika