Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dik.

Je to jizni stena okachlikovaneho domku. Odrudu neznam, vzdycky si koupim neco co se mi libi v lidlu a to pomnozim. Vychazim z toho ze by to mohla byt odolna a nosna odruda. Nejsem uplne zapaleny zahradnik jenom mi ty rajcata proste chutnaji.

My ty rajcata sklizime prubezne tovnou na stul a kecupy delame az to zacne byt neunosne. Proto se mozna zda ze dozravaji cele vijany. To video je super. Moc diky za nej. Takovy vijany sem jeste nevidel.

Jakmile se zacnou klubat rajcata, ostriham vsecky listy co by tem rajcatum mohly stinit. Tim ze rajcata nezastipuju a nechavam dal rust maji rosliny podle mne dostatek listu pro rust a tim ze se vsecko dole ostriha se zamezi plisni, tedy podle me teorie.  Kdyby nebyl takovy hic sel bych zas neco ostrihat, delam to prubezne jak to roste.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika