Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Som rada, že to napísal aj niekto iný. Po rezolútnych vyhláseniach o nezaštipovaní súčasných odrôd som si pripadala trochu divne. Ale mne tiež uhorky vôbec nekvitli samičími kvetmi a žiadne uhorky sa nezaväazovali, tak som ich zaštipla a mám uhoriek veľa a to prvýkrát v živote. (O nejakom zaštipovaní som doteraz nevedela.) Uhorky boli na okraji záujmu, vždy nejaké boli. Až teraz však vidím, čo to je úrodná uhorka.

Okrem našich odrôd som tento rok zasiala odrody z číny. Sú veľmi skoré a chutné - krehké, jemné a chrumkavé a tvarovo a farbou trochu odlišné. Z nich boli niektoré "nezaštipovacie", ale bolo to vidno už od začiatku, lebo mali hneď nasadené samičie kvety.

Ďakujem všetkým za vysvetlenie ohľadom uhoriek. IMHO po zaštipnutí majú aj oveľa viac kvetov než som bola zvyknutá a nesmierne chutia včelám.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika