Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vysazuji jen asi 20 kořenů rajčat (5 v malém studeném skleníčku) a cca 15 kořenů ven. Sazenic jsem měla předpěstovaných dost, tak jsem pokusně s ohledem na teplý duben vysázela ven 3 Startky už 17. dubna s tím, že když zmrznou, nic hrozného se nestane.Z počátku jsem je překryla tunelem z netkané textilie.Z venkovních rajčat jsou to v této době ta nejpěknější, nejsilnější rajčata, co mám a už nasazují plody. Jen jsem to riskla a zdá se, že se tento risk vyplatí. Ven jsem sázela rajčata na čtyřikrát v termínech 17., 30. 4. a pak 5. 5. - výsev 8.3., naposledy 10. 5. z výsevu 30. 3. Sazenice ze dvou prostředních várek přerůstaly a rajčata jsou mnohem slabší než první otužilci. Ve skleníčku jsou z výsadby 12. dubna a jedon omylem zašípnutý kořen nahrazen sazenicí 11. 5.(výsev 30.3.). Příště budu rajčata do skleníku vysévat kolem 10. března a pro venkovní výsadbu cca o 10 dnů později.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika