Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Predvčerom navečer som potrebovala hlinu na primiešanie do substrátov, keďže vonku bola na kosť-10 cez deň a-15 v noci. Bola som milo prekvapená, že v tom starom zapustenom sklenníku nebola pôda zmrznutá a teplota tam bola niečo pred 17h ešte plus 5 stupňov, v 2. sklenníku,(množiarenskom a letniacom pre izbové orchidey a iné kvety) - iba s policami a opretom o západnú stenu domu bola v tom čase teplota-1 stupeň. tak som si to dnes ráno o 6. hod odsledovala. Vonku bolo -15 av zapustenom sklenníku -5, v množiarenskom -11. Inak by ma ani nenapadlo takto to merať, ale obyčajne v tomto čase som už priesady rajčín za slnečného počasia prenášala na otužovanie do sklenníka, tento rok sú stále za oknami v dome.Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika