Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kolega má úplně normální polykrabonát, nevím, proč ta ironie. Jen vám píšu, jak se mi chovají. Dokonce po celé ploše, která je prohnojena kompostem, vzcházejí vysemeněná rajčata, papriky, mochyně, okurky a jabloně, nic samozřejmě nehnije. Ty dýně a okurky jsem tam dával před tím mrazem, jako první začaly klíčit okurky a to v tom chladném týdnu poté. Dýně už jsou dnes vyklíčené skoro všechny. Tím jsem vám chtěl říct, že žádné speciální podmínky jim nedávám, problémy s kupovanými semeny nemám, klíčí i v chladu, ale v teple posledního týdne vylézají přímo před očima. Některá semena jsou naše, od Sema, některá kupovaná zahraniční přes eBay.

Ale jestli o zkušenost nestojíte a hodláte je zpochybňovat, příště tedy reagovat nebudu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika