Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem dnes osázel celý záhon rajčaty, většinou českými. Je to vlastně taková rozvětvená rodina se svým pradědečkem Stupickým polním raným. Chci si sám ověřit jejich rannost a také chuť, i když počítám s tím, že rozdíly v chuti budou asi minimální. Jsou to Stupické polní rané (od čtyř různých firem), Stupické sleníkové, Matina, Tamina, Toro F1, Tornádo F1, Gallant F1, Torino F1, Start F1, Bejbino F1, Mikado, Orkádo F1 a Sonet F1. Celkem 21 sazenic. Jedna jamka mně zbyla jako rezerva pro Uragán F1, se kterým jsem měl problémy při klíčení a sazeničky jsou zatím docela malé a mám je zatím doma za oknem. Dost mne mrzí, že se mně zlomila sazenice Pálavy F1, snad nějakou seženu někde na trhu. Nad záhon jsem zatím dal přenosný folivý tunel, který po zmrzlých použiji pro papriky.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika