Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dneska jsem koupila v Hornbachu několik černých devadesátilitrových nádob určených k míchání malty - tvarem a velikostí jsou shodné s velkými truhlíky v oddělení zahrady, ale cena je sotva pětinová. Myslela jsem že je to skvělý nápad, ale radost mě opustila po několika minutách jízdy v autě společně s mými úlovky. Ten smrad! Prostě hrozně to páchne, myslela jsem že bez úhony domů nedojedu. V obchodě nic cítit nebylo, v těch obrovských otevřených prostorách se lecos ztratí.. Jsem teď poněkud bezradná. Venku ten smrad samozřejmě cítit nebude, snad i po čase vyvane, ale neobsahují tyhle nádoby nějaká svinstva která by to rajče přijímalo? Nikde jsem žádný odkaz ohledně nevhodnosti nenašla, naopak spousta lidí píše jak pěstuje rajčata v nádobách od čehokoliv. Nebýt toho šíleného smradu tak mi taková otázka nepřijde na mysl. Co o tom soudíte? Hana
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika