Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím, já dýně moc nepěstuju, ale podle mne je to jen vláknina s vodou. Ostatně jako většina zeleniny. Osobně pěstuju jen cukety a patizony, sklízím malé plody, přidávám do všeho kam se hodí, do leča, směsí na těstoviny, buřtguláše, ratatouile a podobně. Polívka mně nezaujala. Na smažení trochu větší a hlavně patizon, tam jakýsi náznak chuti je. Nejhorší je, když nějakému nešťastníkovi darujete = vnutíte tříkilovou cuketu. Nejprve mu způsobíte manželskou krizi, neb se doma zhádají co s tím, manžel by to vyhodil hned, manželka sní o kompotu, džusu a jiných laskominách. Protože nemají čas, přenášejí to postupně z lednice do špajzu, ze špajzu pod schody, pak pod stůl na verandě a když na to nezapomenou, za měsíc to stejně skončí v kompostu, nebo popelnici.  Takže doporučuju sklízet mladé, jakmile to přeroste, nemilosrdně vyhodit a nestresovat se co je to matrjálu a co by se z toho dalo...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika