Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobré dopoledne, chtěl bych se zeptat, jestli někdo zavařujete okurkový salát (myslím ten bez další zeleniny, jen z okurek)? Něco jsem vygooglil, jako, že dávají na sedmičku zavařovačku 2 lžíce cukru, lžíci octa a trochu soli, že to  zavařují v myčce a hlavně jaké je to úžasné. Chybí mě údaj o teplotě a době zvařování, myčku nemám a kvůli zavařování ji pořizovat nebudu, zavařuji klasicky v zavařovacím hrnci. Pěstuji jen nakládačky a to i na salát. Mrazit nebudu, v mrazáku nemám už místo, samý hrášek. A na kompost to taky dávat nebudu, z dobrých známých to již nikdo nechce. Děkuji za zkušenosti. Abych předešel rýpalům, že jsem měl zasadit méně, tak mám zkušenost, že se urodí buď hodně nebo nic, zlatou střední jsem ještě nezažil. No a také musím počítat se svým zlodějem, který mě o část úrody pravidelně připravuje (někdy i o celou), teď to bylo z úterý na středu o nějakých 20kg nakládaček - ale to by byl už jiný problém, uvidíme dnes.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika