Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak ukazují fotky - zde např. Zaryanka, tak rajčata rostou bez zalévání jako divé nejen v Karpatech, ale i v Polabí. Takový masák Amana Orange je na proše 1x1m na 4 spirálách a ještě na zemi. To jsem nevymyslel já, loni v létě jsem zde o tom psal na vláknu Alternativní pěstování rajčat. Pěstuji je takhle 4. rok. Jak je silná vrstva slámy je těžko říct, prostě jí rovnoměrně rozprostřít a potom ještě když se po pár dnech slehne případně doplnit. Co by se stalo, kdyby 14 dní pršelo nevím, protože se mi to ještě nestalo. Sláma ale určitě nikdy nesplesnivěla ani nezačala hnít. Nedoporučuje se ale v žádném případě mulčovat posekanou trávou. Tak jednoduché to není - pozemek musí být řádně připraven, v lednu jsem zaryl suché 2 roky staré kobylince a v březnu ca 2 měsíce před výsadbou zapravil cererit -  dávkování od oka. Při výsadbě pod kořeny Symbivit a pořádně zalít. Od té doby nebyly zalévané. - pouze přírodou. Předplodina rajčata a kde byl loni foliák papriky. Sazenice jsou částečně dovezené z Rakouska, letos 8 odrůd a ostatní semena jsou z rostlin dovezených v minulých letech.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika