Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já si objednal nějaká semena z Holandska ale zda jsou doopravdy Holandská těžko říci, zvláště když vidíte na stránkách v různých zemích neustále se opakující sortiment (téměř identický je v Anglii). Asi to bude hlavně tím zaměřením na profesionální trh a velkovýrobu. Paprika Big Red, Hungarian Yellow Wax Sweet, Sweet Banana (puntpaprika) a jako grátis bonus jsem si vybral Inca Red Drop, dále jsem vzal na vyzkoušení okurku Telegraph. Vloni to byla hlavně rajčata ale nemyslím že odrůdy byly moc Holandské, spíše Italské (Roma, Principe Borghese, Golden Roma). Co se týče zkušeností tak rajčata standardní záležitost, papriky s okurkou jsem vysel dnes a zkušenosti budu teprve sbírat (možná se ukáží již při klíčení).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika