Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
videla jsem foto rajcatek, takto vyhlodane mam na podzim ale vrchoky nechavam..to aby se venovali dozravani a ne tvorbe novych... ale i tak mela jsem takove nekdy ale me to prislo spise bez zivin a prihrnula jsem k nim kravsky hnuj a spodni listi jsem odstrehla.a oni se trochu spamatovali,,,, nebyli nadherne jako predtim ale jeste dal plodili a meli i chutne plody... nebo se jeste kouknu do me pameti a musim se zasmat... moji prvni cinnost s pestovani jako co se tyka rajcat balkonovych... nevedela jsem co snimi jestli chcou jinou peci nez ty co jsou venku na zahrade... nevim co to byla za odruda, proste jsem dostala male dve sazenice co babicce od manzela zbyly a uz na ne nemela misto... jenze ja na to nemela cas presadit, a manzel byl v praci,,,,, tak jsem to vyndala s kelimku a dala do kybliku a zalila vodou... a vic nic.a pak jsem uz ani se neracila to zasadit, rikala jsem si nemam ted cas a at si to manzel presadi, ten se na to take vybod a tak jsme meli tzv. rajcata ve vaze,,, sem tam jsme jim tam nalila trosku rozpusteneho kravskeho hnoje... a rostliny rostli a sklidili jsme toho dost... a kdyz se manzelova babicka chtela podivat na nase rajcatka... ona totiz vi vse nejlepe a rada poucuje a nejhorsi je to, ze ja delam vse co me zase moje babicka naucila... a to ona nema rada, protoze ji nedavam za pravdu ja..a kdyz jsme ji prinesli kyblik s vodou a tam byla ty rajcata tak se divila, ze jsme lajdaci... ale chyne nechapala jak nam to v te vode muze drzet a nebolo to ohnite... no asi nekdy se clovek priuci i nedbalosti...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika