Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Rajčata mě také vůbec nezrají. Po těch kroupách (3.7.) jsem myslela, že chytnou hnedle plíseň a bude po nich. Listy rozsekané, vršky ulámané no hrůza. Hned jsem je stříkla Ridomilem. Váhala jsem mezi Ridom. a Acrobatem, ten má ale dlouhou OL. Dnes vím že jsem je měla vzít Acrob. už by bylo po OL. Rajčata jsou pořád zelená skoro jak brčál. Ridomil jsem si mohla nechat až na teď. Už ani nepamatuji, kdy jsem je musela zalévat. Dnes ráno by mlha jako mléko, ale teď svítí sluníčko!  Sluníčko by potřebovaly jako sůl. Tak jak píše Mirek. Rostou jako z vody, to je přesně. Některá mají 2 m, vijanů je také dost, ale nezrají.Zatím jsem plíseň neobjevila. O víkendu to asi postříkám a přemýšlím jak silným postřikem. Můžete mi někdo sdělit jak silný postřik Ridomilu jste namíchali. V návodu je rozmezí 10g na 0,8-4l vody. Minule jsem namíchala ten nejslabší roztok, ale teď díky tomu hnusnému počasí váhám, zda nenamiíchám silnější.  Mirku, na vašich rajčatech mi to spíše připomíná skvrnitost, která se mi dělá na listech růží. Už jsem je stříkala 2x Baycorem, ale nějak to nepomohlo.Spíš to pokračuje dál..Ale čím by jste to měl postříkat to nevím. Plno postřiků asi smyje dešť než začne postřik působit.Prosme sluníčko ať si s námi nehraje na schovávanou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika