Jak vyrobit kvas na vodku?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 170.74 (?) 
12.12.2020 22:11

toto může napsat jedině ten kdo to vživotě nepil, protože pachuťi denaturovaného lihu se nikdy doma nezbavíš(ani filtrací)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                  
host - 236.138 (?), 27.8.2015 20:11
Tak to buďte rádi, že jste to přežili bez zdá se újmy na zdraví, ale o vaše játra bych fakt nestál, to víte Cu 2+ je problém. PŠ
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Qesham - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 134.22 (?), 27.8.2015 22:24
Je to už 40 let a játra mám podle posledních testů v pořádku, oba enzymy, které by svědčily pro toxické poškození jater (ALT, AST) mám v normě. :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 24.125 (?), 3.1.2016 18:10

Filtrácia aktivneho uhlia z destilátu je problematická. Destilát s aktývnym uhlím zriediť vodov na cca.30% do parného priestoru destilačného prístroja vložiť sušené slivky, bazový kvet atď. a destilovať. Postup je vhodný pri destilačných prístrojoch malého obsahu. Výsledok je pitný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 140.9 (?), 30.6.2018 10:20

Zdravím, dle mého názoru při pálení "lavórovice" -termín z východu Slovenska pro pálení bez destilačního přístroje- je skoro jedno co a kolik tam dáte kvasit, výsledek je stejně tekutina urychlující získání bílé hole. Reklama-nereklama, vícenásobnou destilací se lih zjemňuje, ovšem na úkor výsledné výtěžnosti. Zeptejte se Moraváků, nejlepší je slivovice po druhém pálení, která vytéká s hustotou mezi 50 a 55 %. Co se ředí z ostré na konzumovatelnou je chuťově horší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 14.186 (?), 9.8.2015 22:27

a neda sa ta jemnost dosiahnut vdaka opakovanej destilacii? Etanol chuti vzdy rovnako, ale tie primesi ktore etanol vo vodke sprevadzaju, tie maju vplyv na jemnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
kepio - (1) - 136.127 (?), 25.8.2015 19:05

Prosím Vás mám taky jeden dotaz. co když dám při přípravě kvasného roztoku cukr - voda -kvasnice například ovocný čaj - jahoda, třešeň,meruňka a podoně a nechám toto vykvasit.

Ukáže se mi tato chuť v konečném destilátu a nebo to nebude mít na chuť žádný vliv.

Mnohokrát děkuji za názor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 236.138 (?), 26.8.2015 7:51

Zajímavý dotaz jak vodku ochutit. Záleží na tom, zdali tyto čaje obsahují vonné komponenty, které mají schopnost destilovat s vodní párou. Pokud ne, bude to bez efektu, ale možná, že by stačilo přidat do hotové vodky malé množství ovocného čaje. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 136.127 (?), 26.8.2015 19:06

Právě mně to napadlo, když manželka zaléval čaj dětem, že provoněl celou kuchyň.Tak si myslím že vonné látky se uvolńovali s párou.

Ale to je jen můj názor třeba má stím někdo zkušenosti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 27.8.2015 20:50
No a co tak přidat ty sáčky do kotle, až budete destilovat?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika