Dvouletý kvas



host - 129.96 (?)
29.3.2010 9:18

Člověče, nenapsal jsem nic jiného, než že hranice pro to, aby víno mohlo být označeno jako suché jsou 4g cukru/1 litr. Přičemž to je maximální hodnota, může být i méně. A dále jsem napsal cosi zhruba ve smyslu, že čím sladší víno, tím horší kocovina. Takže vím, že sladká vína existují. Já tedy, když si chci dát něco sladkého, dám si raději med než sladké víno.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 129.96 (?), 29.3.2010 9:18

Člověče, nenapsal jsem nic jiného, než že hranice pro to, aby víno mohlo být označeno jako suché jsou 4g cukru/1 litr. Přičemž to je maximální hodnota, může být i méně. A dále jsem napsal cosi zhruba ve smyslu, že čím sladší víno, tím horší kocovina. Takže vím, že sladká vína existují. Já tedy, když si chci dát něco sladkého, dám si raději med než sladké víno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.86 (?), 29.3.2010 10:47
Chlapce ty vubec nevis o cem mluvis.Zavri se do laborky nakup si cukr z lidlu (mimochodem sladi tak polovicne oproti normalu) a udelej si svou samohonku a sve 100% prokvasene vino s 0% cukru.To uz rovnou muzes vse delat z gumovych medvidku, protoze to vyjde na stejno. :-) PS: NAJDI SI SVOU PRAVDU (Akta X)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika