Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ja nepotrebuji reklamu neprodavam je, naopak 4 roky uz je objednávám primo v "Pěstitelska palenice Radkov", vcetne zivne soli a maji zde i ztekujici enzimy, zadejte do google a vyjede Vam jejich stranka, ceny jsou oproti konkureci velice dobre. Asi vedi proc to pouzivaji. A navod vubec neni spatne napsany, opravdu dam vlaznou vodu, do ni vysypu zakvas, zamicham a po pul hodine to burci tak, ze je navrchu 2 centimetrova péna a bubla to jako burcak, proc by prodavali a pouzivali neco co nefunguleak. Pak jen prileju k ten den nadrcenym hruskam a druhy den k veceru uz krasne kvasi. Psal jsem to v jinem vlakne, loni jsem mel asi 500 kilo hrusek, nechal jsem to do te doby prvne na prirode a sice kvasily, ale po 4 tydnech se zastavily na 6-7 proc. cukernatosti, tak jsem je jeste asi tyden nechal a zoctovately. Vysledek pak bohuzel spatny. Letos jsem do 400 kilo dal hned po nadrceni tyhle kvasinky a prokvasily do 1 az 2 proc. Mereno stejnym cukromerem. Kvas po vykvaseni byl naprosto bozi, dal by se jist jak je vonavej a dobrej. Akorat mam vypalen lutr, vyteznost asi 18 litru 40citky ze 90ti kilo. Zkuste a uz hrusky a jine komlikovane ovoce nebudete delat jinak 👍Vazim si Vasich komentaru Rafaeli, ale nejsem clovek, ktery by radil neco co sam nevyzkousel. Honza
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika