Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Petre s varem roztoku při 1D kvasu jsem mel z pocatku obrovske problemy. Bylo to zpusobeno tim, ze mam ohrevne medium pouze ve dnu sudu a ohrat kvas na nejakych 98 stC z tak male plochy zkratka nejde. Mnohokrat mi para vylitala z pojistneho ventilu a pak jsem musel zastavit, doplnit a znovu nahrivat. Jen s vodou se plny varak proste ohřát nedá pak jsem naplnil slany roztok a bylo to mnohem lepsi, pri mabehu to pustim naplno ale pri destilaci s rostouci teplotou kvasu se stejne musi pomaloucku, jinak to taky uvarim. Zkusil jsem tedy olej, ktery jsem sehnal a s tim se mi to celkem darilo nahřát ale pri prudkem ohni to taky teklo nebo kapalo z pojištovaku. Ale hlavně dostaval se mi smrad z oleje do destilatu, takze mam 10 litru slivky na vyliti. Zahada, sud těsni, ale zrejme pri tom tlaku a vysoke teplote se skrze svary dostaly nejaky mikro smrady do lutru (psal jsem viz vady palenky). Takze zpět slany roztok a mensi mnozstvi kvasu. 100 litru nedelam na 2x ale na 3x a je vyřešeno. Tech 30 litru uz se krasne ohreje na 98 a je klid. Energeticky to vyjde nastejno a jsem bez sarosti. Na pristi rok chci mezidno odstranit a vymylset michadlo. Takze jestli nekdo uvazujete o ucinnem ohrevu pres lazen tak jedine tlakovou a po celem obvodu varaku! Honza
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika