Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím 

Tak trocha som upratoval pivnicu, a ponachádzal som tam rôzne fľašky domácej pálenky rôznych druhov (väčšinou jablko a hruška). Nieje to moja pálenka sú to väčšinou flašky ktoré som dostal od známich za posledných cca možno 10 rokov. Sú to pálenky nižšej kvality ale nemožno ich zaradiť do kategórie,,hovnovice". Navyše mám podozrenie že zopár z nich sú silne preriedené vodou. Kedysi u nás býval manželkin brat (notorik) ktorý keď nemal peniaze na alkohol tak si odliať z mojho a doliať vodou.  Mal som všetky tieto flašky nachystané na vyliatie ale jeden známy mi radil aby som to nalial do kvasu, že on tiež do kvasu nalieva pálenku ktorá mu nechutí. Chcem sa opýtať, má to nejaký zmysel? O týžden idem páliť jablká cca 400 litrov kvasu. Mám to skúsiť tam naliať alebo to radšej vyliať do záchoda Resp kolko toho naliať na 400 litrov kvasu (mám toho cca 10 litrov) 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika