Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prosim o radu, mam zalozeny sud s rozmačkanýma svestkama, ktery doplnuji postupne podle toho jak svestky dozravaji. Mam ho asi druhy tyden a pokazde kdyz chci doplnit nove sesbirane tak po otevreni sudu, který mam uzavřený zatíženým víkem, jsou horní švestky bílé chytají plíseň. Prošel jsem pár odkazů na netu ale nenašel jsem tento konkrétní případ radu, jestli je to v pořádku nebo ne..., Řeším to, tak že plesnivé švestky pozbírám a vyhodím. Předpokládám, že na doplnění sudu mi budou chybět ještě tak dva týdny. Jinak sud mám ve stínu v garáži a vzhledem k tomu, že švestky měli málo štávy, tak jsem doplnil 10l převařené vody s 4 kg cukru. Sud má nějakých 130L. Mám při přidávání švestek sud zamíchat?   Děkuji za reakce :)  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika