Vietnamské prase - zkušenosti



host - 88.250 (?)
9.2.2012 16:12

Dobrý den, já mám v plánu ubytovat vietnamské prase pod králikárnou. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Třeba by mě zajímalo, jestli se prase dokáže otočit na cca 70 cm (hloubka králíkárny). Samozřejmě bude mít místo i vedle králíkárny, ale v rámci zvětšení chlívku... A prosím, jak moc tyto prasata ryjou? Je nutné mít výběh pro ně podbetonovaný? Díky V.V.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 88.250 (?), 9.2.2012 16:12

Dobrý den, já mám v plánu ubytovat vietnamské prase pod králikárnou. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Třeba by mě zajímalo, jestli se prase dokáže otočit na cca 70 cm (hloubka králíkárny). Samozřejmě bude mít místo i vedle králíkárny, ale v rámci zvětšení chlívku... A prosím, jak moc tyto prasata ryjou? Je nutné mít výběh pro ně podbetonovaný? Díky V.V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 99.200 (?), 11.2.2012 23:43

Dodrý den, jak velké jsou tyto boudičky.pro porod prasat? a kanečky na výkrm necháváte kastrovat.nebo až do porážky nechat nekastrované, nesmrdí pak maso?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 225.45 (?), 12.2.2012 9:37

kanecky urcene k vykrmu urcite vykastrovat ja jsem to delal sam jen je potraby mit skalpel a emaskulator poprve mi to ukazal veterinar a pak jsem to uz delal i pro zname

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.1 (?), 25.3.2012 20:18

víte že skvěle plavou, včera jsem dovezl dva kanečky vypustil na oplocený pozemek z jedné strany oddělený od světa rybníčkem, chvilku se potulovali po pozemku, pak hop skoro kraulem překonali vodu vyskočili na hráz a byli v trapu... Celá vesnice honila selata...! jedno už máme a druhé se někde toulá... prostě poetický víkend

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 236.36 (?), 4.11.2023 9:43
Dobrý den, mám otázku.Zapomněli jsme vykastrovat kanecka a teďka už má 8 měsíců.Šlo by ho jeste vykastrovat?Nebo nebude maso ještě smrdět když je mladý?Děkuji za odpověď
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 55.99 (?), 27.11.2012 22:16

Dobrý den, potřeboval bych vědět, ve kterém věku, nebo spíš váhové kategorii nejvíce přibírá vietnamský čuník. Krmím ho stejně, jako bílé prase šrotem, řepou, kopřivami atd. Teď má asi 33 kg a potřebuju vědět, jestli se jeho váha nějak rapidně změní během nasledujícího měsíce? Mockrát děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 211.38 (?), 2.12.2012 13:46

Nečekejte nějaký zázrak, pokud krmíte dost šrotu, bude slušně prorostlý(sádlo),doporučil bych raději místo šrotu brambory, aby rostl více do masa.Zabíjím tak v 45 kg, tak by tak do měsíce měl být akorát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 32.170 (?), 3.12.2012 11:36

To už bude bečka sádla.Vietnamák má dostávat zelený...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 211.38 (?), 3.12.2012 19:54

Dobrý den, potřebuji radu zda můžu mít dopoledne zavřene selátko se slepicemi ve výběhu cca 20 x10 m a odpoledne jak přijedu z práce vypustit na zahradu cca 600 m2. Doufám že jim nic neudělá když s němi bude od malaDobrý den, potřebuji radu zda můžu mít dopoledne zavřene selátko se slepicemi ve výběhu cca 20 x10 m a odpoledne jak přijedu z práce vypustit na zahradu cca 600 m2. Doufám že jim nic neudělá když s němi bude od mala

Praktikuji to bez problémů, slepice jdou do chléva a prasata navštěvují kurník.Ovšem prase domácí, tedy B.Ú, či Landrase v dospělosti nemá problém slepici sežrat, zvláště,když má tu drzost jít jm do žrádla!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.11 (?), 3.12.2012 21:55

na to se neda jednoznacne odpovedet to se musi vyzkouset nektery pes se take kamaradi s kockou a jiny ji hned zakousne

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika