Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Ořešáky > černání ořechů

černání ořechů

host - xxx.xxx.204.1 (?)
19.10.2007 11:52
Ořechy je třeba stříkat proti houbovým chorobám jsou asi dvě nebo tři závažné postřik se dělá na jaře návod na obale postřiku nevým který je v prodeji zeptejte se odborníků asi kuprikol. Je problém postříkat velký strom jedině benzínovým rosičem ten dostříkne daleko nebo snížit korunu stromu a použít nástavce a štafle.
Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

černání ořechů

host - xxx.xxx.89.64 (?), 18.8.2007 11:41
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Prosím o radu: Mám cca 25-30 let starý ořešák. Každý rok měl min. cca 50 kg ořechů a letos mi začaly cca před měsícem černat a následně opadávat ořechy. Pokud ho rozlousknu tak i ve vnitř je černý. Dneska jsem zjistil že je napadnutá více jak polovina plodů. Některé listy jsou troch pokroucené a mají černé fleky, ale toto je v minimální míře.  Děkuji Vám za jakoukoliv radu.

Připojit reakci   

černání ořechů

host - xxx.xxx.76.70 (?), 15.10.2007 8:54
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Dobrý den i já mám na chatě ořech, který je již 25 let starý, roste blízko smrků a borovice a má každý rok černé ořech a na všech listech jsou tmavé hnědočerné fleky. Jakou má nemoc, je nutno ho porazit?? Ořechy jsme z něj nikdy neměly.  Díky

Připojit reakci

černání ořechů

host - xxx.xxx.204.1 (?), 19.10.2007 11:52
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Ořechy je třeba stříkat proti houbovým chorobám jsou asi dvě nebo tři závažné postřik se dělá na jaře návod na obale postřiku nevým který je v prodeji zeptejte se odborníků asi kuprikol. Je problém postříkat velký strom jedině benzínovým rosičem ten dostříkne daleko nebo snížit korunu stromu a použít nástavce a štafle.
Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Umírající rybky22.2.2020
Umírající rybky22.2.2020
Umírající rybky22.2.2020
Umírající rybky21.2.2020
Umírající rybky20.2.2020
Králíci - očkování19.2.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů