Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak po rozsiahlom patrani som sa dozvedela, ze UKSUP taketo rozbory nerobi, hoci sa na nich ludia casto obracaju s podobnou poziadavkou.

Takisto som nepochodila u Statnej veterinarnej a potravinarskej spravy ani u Regionalneho ustavu verejneho zdravotnictva; odporucili mi obratit sa na sukromne laboratorium, samozrejme na vlastne trovy. Cena za jednoduche potvrdenie alebo vylucenie jedneho pesticidu (glyfosatu) je okolo 300 euro; rozsiahlejsie skumanie by bolo este podstatne drahsie.

Spolocenska hodnota orecha bola Statnou ochranou prirody SR vycislena na 2349, - euro. Strom podlieha ochrane podla zakona 543/2002 Z.z. o ochrane prirody a podla trestneho zakona sa v tomto pripade jedna o trestny cin. Tolko fakty.

Strom je na zaplakanie, na poskodenych konaroch su ocernete i zaklady vyhonov a kvetov pre buduci rok. Jedina nadej je, ze vyrasi pripadne zo spiacich pupenov, ak len neboli aj tie zasiahnute. Vztahy so susedmi su samozrejme pod bodom mrazu.

Dufam, ze policia s odobranych vzoriek bude vediet identifikovat pouzitu chemikaliu.

M. de Haas

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika