Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podívejte se na 1. fotku - copak nevidíte, že je stromek totálně dutý? surprise

Ano, nějaké přírůstky má, proto jsem jej až tak pečlivě neprohlížel. Až včera jsem si toho s hrůzou všimnul.

Další 2 stromky jsem nefotil, ale ty mají přírůstky cca 1 cm! V podstatě vyraší na kmeni pár lístků, a ty zůstanou maličké až do podzimu. Vloni tomu tak bylo, letos se to v podstatě opakuje. sad

O nějakém "nasazení korunky" raději nemluvte - jsem rád, že vyraší aspoň něco! O nějaké možnosti výběru vhodných výhonů a zapěstování korunky nemůže být ani řeč. frown

Jinak vloni jsem tam ještě píchnul několik nadějných malých semenáčků vyrýpnutých u příbuzného z kompostu, a ty si vedou bezvadně. Takže chca nechca musím hledat chybu u prodejce -  nějakým způsobem muselo dojít k poškození stromků (vysušení, poškození kořenů, nevhodně poslané,...).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika