Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Těžko se radí, když není jasné jak moc je ten trs prorostlý.

Nejedná se náhodou o oddénkatý pýr?

- osobně si myslím, že vyndat a odplevelit nemá cenu. Trs starší rostliny vám to nedovolí.

- Pokud jde opravdu o jílek (tj. trsnatou trávu), vyrýpla bych ji nožem, v tomto období. Pokud je trs Miscanthusu starší a vyrýpnete mu při této činnosti nějaký ten puk, nevadí, zacelí to.

- s Roundapem do trsů trav chodím (páč je zákonité, že se uprostřed uvelebí pampelinda). Miscanthusy obecně obrážejí až poměrně pozdě, normální tráva už má v té době narostlou listovou plochu na kt. se herbicid použít dá.

Nicméně, v tomto případě to neradím, připojuji se k názoru p. Vysloužila. Chce to určitou zkušenost. Také se mi i přes veškerou opatrnost (kornout na bodláku a pod.) a naprostou jistotu, že jsem nepotřísnila Misc. vedle, stalo, že herbicid na Miscanthus vliv měl. Dělala jsem to ale v plné vegetaci.

Květa

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika